Robert Jiran

35094. Zamyšlená

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R 19/4. Nerámováno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32.000 Kč.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:52:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč