Robert Jiran - Zátiší s kočkou I

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole JR. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

152578. Zátiší s kočkou I
Zbývá:0 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:57:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč