Robert Jiran - Zátiší s kočkou II

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole JR. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

152706. Zátiší s kočkou II
Zbývá:0 dnů, 17 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč