Robert Jiran - Zátiší s kytarou

Olej na plátně. 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

41210. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:27.02.2020 22:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč