Robert Jiran - Zátiší s loutnou

Olej na plátně, 30x40 cm. Monogramováno vlevo dole JR 13. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

114307. Zátiší s loutnou
Dražba ukončena:25.04.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč