Robert Jiran - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36610. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:30.10.2019 22:10:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč