Robert Jiran - Ženské akty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

32664. Ženské akty
Dražba ukončena:30.05.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč