Robert Jiran - Ženské akty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 19/8. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301967. Ženské akty
Dražba ukončena:06.11.2019 20:12:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč