Robert Jiran - Ženy

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 18/4. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

27419. Ženy
Dražba ukončena:31.01.2019 20:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:23 000 Kč