Robert Schlosser - Chlapec u potoka

Olej na plátně podloženém na sololitu, 32x63 cm, signováno vpravo dole Schlosser 1928, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

14864. Chlapec u potoka
Dražba ukončena:30.11.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč