Robert Schlosser

49071. Kovář

popis: Kombinovaná technika, 48x39 cm. Signováno vpravo dole Schlosser 31. 1. 1917. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1897; prof. Liška, Schikanedr a J. Preisler). Studijně vycestoval do Itálie, Německa, Francie i Rumunska. Maloval pastelové portréty, plakáty, knižní obálky, diplomy a věnoval se také dekorativní malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč