Robert Schlosser - Kráska a mouřenín

Kombinovaná technika, 35x55 cm. Signováno vlevo dole Schlosser 1916. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

vydraženo top
116157. Kráska a mouřenín
Dražba ukončena:19.05.2024 20:05:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč