Robert Schlosser - Portrét dámy

Pastel, 30x22 cm. Signováno vpravo dole R. Schlosser. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1880, Planá u Mariánských lázní - 1943, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

83655. Portrét dámy
Dražba ukončena:11.09.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.09.2022 20:31:52 2704
500 Kč 01.09.2022 11:27:02 1074