Olej na plátně, 100x119 cm, signováno vlevo dole Roger Parent, rám. Pozn.: Signováno vzadu Roger Parent 1926.
o autorovi: 1881-1986 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.