Kombinovaná technika, 69x89 cm. Signováno vpravo dole Roger Parent 1927. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881-1986 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.