Roger Parent - Jižní krajina

Kombinovaná technika, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Roger Paren 1925. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

53711. Jižní krajina
Dražba ukončena:17.12.2020 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč