Roger Parent - Zátiší s kaktusem - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vpravo nahoře Roger Parent 1926. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

47420. Zátiší s kaktusem - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.07.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč