Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vpravo nahoře Roger Parent 1926. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881-1986 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.