Vladislav Röhling

41545. Karlův most

popis: Lept, 22x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 20:33:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 26.02.2020 19:25:51 3917