Roman Havelka - Krajina u řeky

Olej na plátně. 51x71 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

40198. Krajina u řeky
Dražba ukončena:30.01.2020 22:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč