Roman Havelka - Les

Litografie, 31x39 cm. Signováno vpravo dole Roman Havelka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

56928. Les
Dražba ukončena:18.03.2021 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.03.2021 19:10:42 2704
500 Kč 17.03.2021 19:48:23 602