Roman Havelka - Lesnatá krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

48588. Lesnatá krajina
Dražba ukončena:27.08.2020 19:20:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč