Roman Havelka - Lesní zátiší

Olej na kartonu. 29x39 cm. Signováno vlevo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen certifikát ověření pravosti díla ak. mal. Pavla Padevěta.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

39813. Lesní zátiší
Dražba ukončena:29.01.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč