Roman Havelka - Po dešti v Podyjí

Olej na kartonu, 40x48 cm. Signováno vlevo dole Roman Havelka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

35426. Po dešti v Podyjí
Dražba ukončena:26.09.2019 21:57:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč