Roman Havelka

49123. Pohled na Žamberk 1910

popis: Akvarel, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 19:58:47

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč