Roman Havelka - Prosluněný les

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Roman Havelka. Rám, sklo.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

36620. Prosluněný les
Dražba ukončena:30.10.2019 22:06:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč