Roman Havelka - U hřbitova

Olej na plátně, 36x48 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

38169. U hřbitova
Dražba ukončena:28.11.2019 20:51:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč