Roman Havelka - U řeky

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

49466. U řeky
Dražba ukončena:01.10.2020 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč