Roman Havelka - Údolí pod hradem

Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Autor zde uplatnil své umění vidět a umělecky vyjádřit přírodu prostřednictvím atmosféry a nálady. Na představeném obraze použil jasné barvy, jako kdyby rozostřené kontury, které jsou pro období jeho zralé tvorby typické. Dílo doporučujeme nejen jako akvizici vysoké umělecké hodnoty, ale také jako investiční příležitost.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

59772. Údolí pod hradem
Dražba ukončena:26.05.2021 19:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč