Roman Havelka

47186. Úvozová cesta

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x31 cm. Signováno vlevo dole R. Havelka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč