Rosenthal

52092. Talíř - Ostern 1915

popis: Porcelán, průměr 21 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 08.10.2020 16:16:24 5572