Rovaniemi počátek 20. století - Laponská dýka s motivem ryb

Délka: 20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rovaniemi počátek 20. století
68301. Laponská dýka s motivem ryb
Dražba ukončena:11.11.2021 22:18:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč