MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka: 20 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Rovaniemi počátek 20. století
68301. Laponská dýka s motivem ryb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 500 Kč
5572
4 400 Kč
limit (11.11.2021 22:13:42)
3699
4 400 Kč
5572
4 300 Kč
limit (11.11.2021 22:13:07)
3699
4 200 Kč
5572
4 100 Kč
3699
4 000 Kč
limit (11.11.2021 22:10:03)
5572
4 000 Kč
3699
3 900 Kč
limit (11.11.2021 22:09:51)
5572
3 800 Kč
3699
3 700 Kč
limit (11.11.2021 22:09:05)
5572
3 600 Kč
limit (11.11.2021 22:09:04)
3699
3 400 Kč
limit (11.11.2021 22:08:52)
5572
3 300 Kč
limit (11.11.2021 22:08:51)
3699
3 100 Kč
limit (11.11.2021 22:07:16)
5572
3 000 Kč
limit (11.11.2021 22:07:15)
3699
2 900 Kč
limit (11.11.2021 22:02:38)
3699
2 800 Kč
5572
2 700 Kč
5336
2 600 Kč
5572
2 500 Kč
5336
2 400 Kč
5572
2 300 Kč
limit (11.11.2021 17:19:14)
237
2 300 Kč
5572
2 200 Kč
limit (11.11.2021 17:19:10)
237
2 100 Kč
5572
2 000 Kč
limit (11.11.2021 17:19:04)
237
1 900 Kč
5572
1 800 Kč
limit (11.11.2021 10:52:54)
237
1 700 Kč
5572
1 600 Kč
627
1 500 Kč
5572
1 400 Kč
1592
1 300 Kč
5336
1 200 Kč
3932
1 100 Kč
6416
1 000 Kč
9131