Roy Lichtenstein - Akt v interiéru

Litografie, 14x23 cm. Signováno vpravo dole Roy Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1923 - 1997
Americký malíř, grafik a sochař.

39176. Akt v interiéru
Dražba ukončena:15.01.2020 19:45:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč