Roy Lichtenstein

39176. Akt v interiéru

popis: Litografie, 14x23 cm. Signováno vpravo dole Roy Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:45:12

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč