Roy Lichtenstein - Dostihy

Litografie, 25x33 cm. 8/30. Signováno vpravo dole v tisku R. Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1923 - 1997
Americký malíř, grafik a sochař.

26381. Dostihy
Dražba ukončena:16.01.2019 19:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč