Roy Lichtenstein

42887. Dostihy

popis: Novotisk, 25x34 cm. Signováno vpravo dole v tisku R. Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč