Roy Lichtenstein - Dostihy

Novotisk, 25x34 cm. Signováno vpravo dole v tisku R. Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1997
Americký malíř, grafik a sochař.

42887. Dostihy
Dražba ukončena:15.04.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč