Roy Lichtenstein

39173. Eva s jablkem

popis: Litografie, 19x16 cm. Signováno vpravo dole Roy Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:44:45

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč