Royal Dux - Vozataj

Porcelán, výška 35 cm, délka 42 cm, značeno Royal Dux.

Pozn.: Poškozeno. Noha v jednom místě lepená.

5010. Vozataj
Dražba ukončena:26.05.2016 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč