Royal Dux - Figurální dóza s tanečnicí

Porcelán, celková výška 17 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

115266. Figurální dóza s tanečnicí
Dražba ukončena:05.05.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč