Royal Dux - Klečící dívčí akt

Porcelán, výška: 30 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

32963. Klečící dívčí akt
Dražba ukončena:12.06.2019 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč