Royal Dux

55422. Sedící dívka

popis: Porcelán, výška 23 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 35 dnů, 10 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen