Royal Dux - Stojící dívčí akt

Porcelán, výška 24 cm. Neznačeno. Made in Czechoslovakia. Pozn.: Mírně poškozeno.

84416. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:13.10.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč