Royal Dux - Stojící dívčí akt

Porcelán, výška 36 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

53264. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:09.12.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč