Royal Dux

53264. Stojící dívčí akt

popis: Porcelán, výška 36 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč