Royal Dux - Tanečnice

Pozn.: Roayl Dux první polovina 20.století.

Porcelán, celková výška 32 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

302594. Tanečnice
Dražba ukončena:10.12.2019 20:34:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč