Olej na plátně podloženém kartonem, 35x42 cm, signováno vpravo dole Adámek, rám.
Pozn.: Signatura hůře čitelná. Karton mírně prohnutý.
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč