Rudolf Adámek - Dívky na louce

Olej na kartonu, 26x25 cm, signováno vlevo dole R. Adámek 3/7 25, rám, zaskleno.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

7259. Dívky na louce
Dražba ukončena:26.01.2017 20:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč