Olej na kartonu, 26x25 cm, signováno vlevo dole R. Adámek 3/7 25, rám, zaskleno.
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč