Rudolf Adámek - Korfu

Olej na kartonu, 40x55 cm, signováno vpravo dole Adámek 23, rám.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

12487. Korfu
Dražba ukončena:20.09.2017 22:42:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč