Rudolf Adámek - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Rud. Adámek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

83681. Krajina s řekou
Dražba ukončena:11.09.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč