Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Rud. Adámek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč