Rudolf Adámek - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Rud. Adámek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

306439. Krajina s řekou
Dražba ukončena:25.10.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.10.2020 23:41:31 4063
500 Kč 18.10.2020 23:08:25 3780