Olej na plátně, 67x80 cm. Signováno vlevo dole Adámek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč