Rudolf Adámek - Na poli

Kresba, 55x64 cm. Signováno vpravo dole R. Adámek. Rám, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

21427. Na poli
Dražba ukončena:28.06.2018 18:56:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč