Rudolf Adámek - Pražské mosty

Olej na plátně, 70x80 cm, signováno vpravo dole Adámek 44, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

10795. Pražské mosty
Dražba ukončena:01.06.2017 20:13:12
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 700 Kč